Hakkımızda

Hakkımızda,
Güçlü Galvano  1974 yılında Hasan Yılmaz Selimoğlu tarafından Bayrampaşa’da kurulmuştur. Büyüme çıtasını her geçen gün biraz daha yükselterek  41 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimi ile önemli bir konuma sahiptir.
İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde Galvano Teknik Sanayi Sitesinde ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahip bir tesis kurarak hızla gelişimini sürdürmektedir.
Elektro Metal Kaplama Sistemiyle Otomotiv, İnşaat,Tekstil, Elektrik ve Elektronik sektörlerine yönelik hizmet vermekte olan tesisimizin uygulama alanları arasında, yapılarda kullanılan çelik iskeletler, metal saç levhalar, cıvatalar, somunlar ve tellerde sayılabilir.
Güçlü Galvano çinko kaplama işlemini istenilen mikronlarda tecrübeli kadrosu ve eğitimli elemanları ile gerçekleşmektedir.
Faaliyet gösterdiğimiz Elektro Metal Kaplama sektöründe en güvenilir ve tercih edilir şirketler arasında yer almaktayız.
Ve yönetim politikalarımızı bu ilkeler doğrultusunda düzenlemekteyiz.
Şirketimiz; kalite sistem şartlarına uyarak sürekli daha iyi hizmet felsefesini benimsemiş ve gerek yönetim kadrosu gerekse çalışanları ile bu doğrultuda bir bütün halinde hizmetlerine devam etmektedir.